مدیرعامل ساندکلاد : قصد تعطیلی نداریم

[ad_1]

سرویس پخش موسیقی SoundCloud که اخیرا با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کند، اعلام کرده است که شایعت پیرامون بسته شدن این شبکه، بی اساس است و این شرکت قصد ترک کردن صحنه جهانی را ندارد.

مدیرعامل این شبکه، Alex Ljung، که یکی از موسسان این سرویس نیز هست، روز جمعه و بعد از گذشت 10 روز از انتشار خبر تعدیل نیروی 40 درصدی این شرکت، پُستی منتشر و اعلام کرد “ساند کلود آمده که بماند”. طبق گزارش‌ها، این شرکت، تنها سرمایه لازم برای باز نگه داشتن این شبکه تا سه ماه چهارم سال را در اختیار دارد.

معمولا، خبر تعدیل نیروی بیش از نیمی از کارکنان یک استارتاپ، خبر بدی محسوب می‌شود و نشان می‌دهد که آن شرکت سرمایه زیادی در اختیار ندارد اما Ljung تلاش خود را کرد تا حدس و گمان‌ها پیرامون بسته بسته شدن شرکتش را کنار بزند.

وی نوشت:” اخبار بی اساس زیادی درباره ساند کلود در دنیا وجود دارد و با اطمینان به شما می‌گویم که این خبرها، بی پایه و اساس هستند و واقعیت ندارند. موسیقی مورد علاقه کاربران ساند کلود، هیچ جا نخواهد رفت، آلبوم‌ها و تِرَک‌هایی که کاربران به اشتراک گذاشتند نیز هیچ کجا نخواهد رفت. ساند کلود نیز قرار نیست جایی برود. نه در 50 روز آینده، نه در 80 روز و نه هیچ وقت . ساند کلاود جایش امن است!”

همچنین شایعاتی مبنی بر دخالت موسیقیدان معروف، Chance the Rapper وجود دارد. این موسیقی دان روز پنج شنبه هفته پیش در توییتر خود اعلام کرد که در حال انجام فعالیت‌های ساند کلودی است. وی روز جمعه گذشته نیز اعلام کرد که به صورت مستقیم با Alex Ljung صحبت کرده است. این رَپر همچنین یک آهنگ اختصاصی در سایت ساند کلود منتشر کرد.

هنوز مشخص نیست که آیا این موسیقی دان به شبکه ساند کلود کمک مالی عرضه کرده یا خیر ولی در گذشته هنگام دریافت جایزه گرمی  به حمایت از این شبکه پرداخت و یکی از طرفداران ساند کلود محسوب می‌شود.


موارد موضوعی مرتبط

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *